Алавес – Валенсія пряма трансляція матчу MEGOGO

Роман Яремчук. Фото — valenciacf.com

2 вересня Валенсія зіграє з Алавесом у матчі четвертого туру чемпіонату Іспанії у Віторії-Гастейсі, на стадіоні Мендісороса. Початок матчу Алавес – Валенсія о 19:30. Пряма онлайн відеотрансляція матчу четвертого туру чемпіонату Іспанії Алавес – Валенсія буде доступною.

У суботу, 2 вересня, матч четвертого туру чемпіонату Іспанії Алавес – Валенсія, пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляцію матчу четвертого туру чемпіонату Іспанії Алавес – Валенсія буде доступно на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч четвертого туру чемпіонату Іспанії Алавес – Валенсія пряму онлайн відеотрансляцію можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах

Абсолютно рядовий матч четвертого туру Примери. І ми навряд чи звернули б увагу навіть на Валенсію, яка остаточно перетворилася на звичайного середняка, якби не перехід у команду Романа Яремчука та включення українця до заявки на матч. Та й стартувала Валенсія досить непогано – дві перемоги та поразка у трьох перших турах. Програли Кажани, до речі, у минулому турі – вдома Осасуні.