Альмерія – Реал коли та де дивитися у прямому ефірі трансляцію чемпіонату Іспанії

Реал Мадрид — Айнтрайх, фото — Getty Images

У неділю, 14 серпня, Реал у матчі першого туру чемпіонату Іспанії зіграє з Альмерією. Матч Альмерія – Реал Мадрид відбудеться у Альмерії, на стадіоні Уегос Мідетеранос. Початок зустрічі Альмерія – Реал о 23.00. Sport Arena розповідає все, що треба знати про онлайн відеотрансляцію матчу першого туру чемпіонату Іспанії Альмерія – Реал Мадрид.

Де дивитися Альмерія – Реал у прямому ефірі

У неділю, 14 серпня, матч першого туру чемпіонату Іспанії Альмерія – Реал Мадрид онлайн онлайн трансляцію можна подивитися на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також онлайн відео трансляцію матчу першого туру чемпіонату Іспанії Альмерія – Реал можна подивитися на платформі «Воля ТБ».

Реал уже виграв перший трофей сезону, перемігши у матчі за Суперкубок УЄФА Айнтрахт. Звичайно, франкфуртський клуб – не подружжя мадридцям за складом і за грою, але перемога вийшла на диво легкою. Та й загалом, Королівський клуб виглядає дуже потужно, а з придбанням Тчуамені склад мадридців став ще потужнішим.

Звичайно, один матч – не показник, але здається, що “стара гвардія” Мадрида все ще у чудовій формі і має подарувати чимало яскравих емоцій. Подивимося, як Реал стартує у Примері.