Ашур: Нова модель гри Полісся буде сучасна, проактивна, інтенсивна і безкомпромісна — футбол України

Новий керманич Полісся прокоментував своє призначення.

Імад Ашур, фото ФК Полісся Житомир

Напередодні житомирське Полісся оголосило про призначення на посаду головного тренера Імада Ашура.

Під час офіційного представлення 36-річний фахівець поділився власними враженнями від проєкту "вовків".

"Я дуже вдячний Геннадію Буткевичу за довіру. Це, безумовно, неймовірний виклик. Емоційно вже був час це переварити в голові. Емоції вони нікуди не поділися, але вже вони проходять повз, бо всі думки про роботу, яка має бути виконана.

Попри це, неймовірна подяка за довіру. Я переконаний у тому, що це — нетипова ситуація не тільки для контексту нашого чемпіонату, нашої країни, але в принципі я розумію, що буде багато сумнівів. Але у нас у житті сумніви є завжди, є багато розмов навколо кожних подій, і з цими сумнівами потрібно жити, і тільки час покаже чи вони виправдані, чи ні.

Наразі ми готові до роботи, є конкретні цілі, є конкретна ідея моделі гри, яку ми хочемо бачити і яку хоче бачити, перш за все, клуб — сучасна, проактивна, інтенсивна і безкомпромісна. Я вважаю ці цілі можна буде досягнути.

Безумовно, завдання будуть поставлені максимальні й перш за все я можу сказати, що для себе я буду ці завдання ставити. Я розумію, що питання результату нікуди не подінеться і що результат завжди буде актуальним і найбільш вагомим питанням, але, на мою думку, якщо бути максимально зануреним у тренувальний процес, довести й переконати всіх, хто в ньому бере участь, що є найважливішою частиною цього процесу, це бути зануреним у кожний момент.

Намагатись вигравати кожен епізод, кожної конкретної гри, це буде приводити до результатів з найбільшою ймовірністю. Результат не завжди в наших руках, а ось те, що ми робимо, щоб його досягнути його, і як ми хочемо грати, ось це — у наших руках", — заявив український фахівець.

Житомирське Полісся фінішувало п’ятим у дебютному сезоні в УПЛ.

Джерело