Атлетик – Барселона пряма трансляція матчу MEGOGO

Барселона — Валенсия, фото — Getty Images

12 березня Барселона зіграє з Атлетиком у матчі 25 туру чемпіонату Іспанії у Більбао, на стадіоні Сан-Мамес. Початок матчу Атлетик – Барселона о 22:00. Пряма онлайн відеотрансляція матчу 25 туру чемпіонату Іспанії Атлетик Більбао – Барселона буде доступна.

У неділю, 12 березня, матч 25-го туру чемпіонату Іспанії Атлетик Більбао – Барселона пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу Атлетик – Барселона буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч 25 туру чемпіонату Іспанії Атлетик Більбао – Барселона можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Атлетик залишається грізним суперником і незручним опонентом для Барселони, якої відбирав, завжди давав бій, у якої виграв три з 10-ти останніх матчів. Барселона чудово грає в обороні, пропустивши всього 8 голів у 24-х матчах чемпіонату, а ось в атаці після травми Левандовськи все не так райдужно. Подивимося, що каталонці вигадають сьогодні.