Атлетіко на виїзді мінімально програв Мальорці

Мальорка — Атлетико, фото — Getty Images

У матчі чотирнадцятого туру чемпіонату Іспанії Мальорка на своєму полі мінімально обіграла Атлетіко з рахунком 1:0.

Єдиний гол у матчі був забитий на початку першого тайму зусиллями Ведата Мурікі. До перерви Матрацники зрівняли рахунок після точного удару Альваро Морати, але взяття воріт було скасовано після перегляду відеоповтору. У другому таймі гості так і не зуміли зрівняти рахунок.

Після цього матчу Атлетіко опустився на шосте місце у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Команда Дієго Сімеоне не може перемогти протягом п’яти матчів поспіль у всіх турнірах. Мальорка займає 10-у позицію.

У наступному матчі Атлетіко зіграє у Кубку Іспанії проти Алмазана. Мальорка у Кубку Іспанії гратиме з Аутолом.