Атлетико насилу пробився до наступного кола Кубка Короля в ювілейному матчі Сімеоне

Атлетико, фото — Getty Images

Атлетіко насилу пробився в наступне коло Кубка Короля, мінімально обігравши Арентейро – 3:1. Зазначимо, що поєдинок став 600-м для головного тренера Матрасників Дієго Сімеоне.

Незважаючи на ігрову перевагу мадридців, господарі у першому таймі активно загрожували воротам Яна Хмари. Арентейро зумів відзначитись першим, під кінець тайму гол забив Маркітос.

Атлетико відігрався вмить, ще до перерви Яннік Карраско реалізував пенальті. У другому таймі мадридці здобули ще раз право на одинадцятиметровий, проте Альваро Мората не зміг забити.

Атлетико все ж таки зумів вирвати перемогу. Ближче до кінця поєдинку відзначився Пабло Барріос. А у компенсований час Карраско зробив дубль.

Жеребкування 1/16 фіналу Кубка Короля пройде у п’ятницю, 23 грудня. Поєдинки наступної стадії відбудуться 3-5 січня.