Атлетіко обіграв Кадіс, зробивши непростий камбек

Атлетико — Кадис. Фото — Getty Images

Атлетіко на своєму полі здобув вражаючу вольову перемогу над Кадісом у матчі 8-го туру чемпіонату Іспанії – 3:2.

Під час зустрічі Матрацникам довелося відіграватися з рахунку 0:2. На 27-й хвилині гості сенсаційно вели в рахунку після точних ударів Лукаса Піреса та Рохера Марті. Перший гол Атлеті змогли організувати досить швидко. Його автором став Анхель Корреа, який скористався пасом Сесара Аспілікуети.

Усі плани Кадіса на другий тайм поламав надшвидкий гол Науеля Моліни, який успішно зіграв на добиванні. Перемогу мадридцям у середині тайму приніс той самий Корреа, який замкнув простріл Сауля Ньігеса.

Перемога дозволила команді Дієго Сімеоне набрати 16 очок та піднятися на 4-е місце у таблиці. Кольчонерос на три очки відстають від третьої Жирони і на п’ять – від лідируючого Реала. Кадіс із 9 очками дванадцятий.

Протягом наступного тижня Атлетіко проведе два домашні матчі: у середу, 4 жовтня, проти Феєнорда в Лізі чемпіонів, а через чотири дні – проти Реала Сосьєдад у чемпіонаті. Кадіс у суботу прийме Жирону.