Барселона: Глибоко шкодуємо, що звернення Роберто і Бальде образило наших вболівальників в Україні

Барселона. Фото — Getty Images

Представники Барселони прокоментували скандальне відеозвернення гравців команди Серхі Роберто та Алехандро Бальде до російських вболівальників після дострокового чемпіонства у Прімері.

“Ми хочемо підкреслити нашу прихильність до мирного вирішення конфлікту та віру у цінність спорту, як інструменту для зближення народів. Ми ще раз висловлюємо свою підтримку українського народу та глибоко шкодуємо, що це звернення образило наших вболівальників в Україні”.

“Президент Жоан Лапорта під час своєї промови у березні 2022 року висловив свою підтримку на тлі війни, яку назвав «невиправданою», і згадав усіх українських спортсменів і спортсменок, які були частиною клубу. Крім того, він запропонував допомогу Барселони всім українцям, які прибувають до Каталонії в пошуках притулку”.

“Наша допомога не обмежилася тільки словами. У дні матчів на Камп Ноу клуб організовував намети для збору товарів першої необхідності для новонароджених і маленьких дітей, які прибули разом із матерями. У результаті цієї ініціативи, проведеної спільно з Червоним Хрестом, було зібрано понад 17 тисяч кілограмів дитячого харчування та інших продуктів першої необхідності”.

“Послання президента клубу залишається актуальним і зараз, оскільки ми не забули наших вболівальників в Україні. Ми не тільки пропонуємо їм нашу цілковиту підтримку, а й сподіваємося, що незабаром вони зможуть жити в мирі на своїй батьківщині”, – йдеться у заяві Барселони.

Читайте також: Палкін: Звернення футболістів Барселони до росіян – неможливий і аморальний вчинок

На дії футболістів каталонського клубу відреагували в Україні. Зі зверненням на адресу Барселони виступили УАФ, київське Динамо, донецький Шахтар та низка інших українських клубів.

Рано вранці 24 лютого 2022 року росія здійснила ракетний обстріл та авіабомбардування більшості українських міст, а потім розпочала повномасштабне військове вторгнення. Війна росії проти України триває вже 454-й день.

ua.tribuna.com