Барселона – Реал Сосьєдад пряма трансляція матчу MEGOGO

Барселона, фото — Getty Images

20 травня Барселона зіграє з Реалом Сосьєдад у матчі 35 туру чемпіонату Іспанії у Барселоні, на стадіоні Камп Ноу. Початок матчу Барселона – Реал Сосьєдад о 22:00. Пряма онлайн відеотрансляція матчу 35 туру чемпіонату Іспанії Барселона – Реал Сосьєдад буде доступна.

У суботу, 20 травня, матч 35-го туру чемпіонату Іспанії Барселона – Реал Сосьєдад пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу 35 туру чемпіонату Іспанії Барселона – Реал Сосьєдад буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч 35 туру чемпіонату Іспанії Барселона – Реал Сосьєдад пряму онлайн відеотрансляцію можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Баски за крок від потрапляння до Ліги чемпіонів. Якщо сьогодні виграють на Камп Ноу – практично вирішать завдання. А це цілком реально. І річ лише у святковому настрої каталонців, адже Реал Сосьєдад програв Барсі п’ять останніх очних матчів.