Барселона у меншості здобула вольову перемогу над Осасуною

Осасуна — Барселона. Фото — Getty Images

Барселона здобула вольову перемогу над Осасуною (2:1) у виїзному матчі 14-го туру чемпіонату Іспанії.

Осасуна вийшла вперед на 6-й хвилині зустрічі після точного удару Давіда Гарсії. У середині першого тайму Барселона залишилася у меншості – другу жовту картку отримав Роберт Левандовскі.

Перед перервою Ферран Торрес зрівняв рахунок, але гол вінгера було скасовано через офсайд. На початку другого тайму Барселона все ж таки відігралася зусиллями Педрі, а на 85-й хвилині Рафінья приніс каталонцям перемогу.

Зазначимо, що наприкінці першого тайму Жерар Піке отримав червону картку за межами поля. Нагадаємо, що захисник, який оголосив про завершення кар’єри на початку листопада, потрапив до заявки Барселони через травми центрбеків.

Барселона лідирує у турнірній таблиці Прімери, випереджаючи Реал на п’ять очок. Бланкос 10 листопада вдома приймуть Кадіс. Осасуна розташувалася на шостій позиції.

Чемпіонат Іспанії йде на паузу у зв’язку з проведенням чемпіонату світу-2022. Наступний тур Прімери заплановано на 31 грудня – Барселона зіграє з Еспаньйолом, а Осасуна – з Реалом Сосьєдад.