Барселона вирвала перемогу в гостях над Осасуною

Осасуна — Барселона. Фото — Getty Images

Барселона здобула важку перемогу над Осасуною у виїзному поєдинку 4-го туру чемпіонату Іспанії – 2:1.

Перший тайм каталонці виграли завдяки голу захисника Жюля Кунде із передачі Ілкая Гюндогана. Непоступливі памплонці зуміли зрівняти в середині другого тайму – героєм епізоду став Чимі Авіла, який нещодавно вийшов на поле.

Розв’язка відбулася на 81-й хвилині. Гравець господарів Алехандро Катена за фол у власному штрафному майданчику побачив перед собою пряму червону картку від арбітра Мігеля Анхеля Ортіса. ВАР довго переглядав епізод, але залишив чинним і вилучення, і пенальті. Покарання реалізував Роберт Левандовські.

Осасуна не здалася, навіть перевершила зіркових гостей за кількістю ударів, але повторно відігратися не зуміла.

Ця перемога дозволила синьо-гранатовим знову піднятися у топ-3. Команда Хаві відстає на два пункти від Реала і поступається сусідам із Жирони за різницею м’ячів.

У наступному турі Барселона прийме Бетіс (16 вересня), а Осасуна вирушить у гості до Гетафе.