Барселона здобула вольову перемогу над Лас-Пальмасом завдяки пенальті у компенсований час

Лас-Пальмас — Барселона. Фото — Getty Images

Барселона на виїзді здобула перемогу над Лас-Пальмасом у матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії – 2:1.

Господарі поля повели у рахунку на 12-й хвилині зусиллями колишнього гравця Барселони Муніра Ель-Хаддаді. Після перерви Ферран Торрес відновив паритет на табло.

У компенсований час підопічні Хаві здобули три очки: Ілкай Гюндоган реалізував пенальті на 90+3-й хвилині.

Зазначимо, що у другому таймі у складі Барселони дебютував 18-річний бразильський нападник Вітор Роке.

Барселона з 41 очком посідає третє місце у Прімері. Відставання каталонців від мадридського Реала та Жирони складає 7 очок. Лас-Пальмас йде на десятій позиції.

7 січня команди проведуть матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії: Барселона зіграє з Барбастро, Лас-Пальмас – з Тенеріфе.