Береза: Можу сказати впевнено, Йовічевіч – зрадник

Юрий Береза, СК Днепр-1

Почесний президент СК Дніпро-1 Юрій Береза ​​прокоментував перехід колишнього наставника дніпрян Ігора Йовічевіча до Шахтаря.

“У середині червня все було нормально, Ігор планував збір із командою і мав поїхати на нього як головний тренер. Чому так зробив? Не знаю. Мені він не повідомив, на зв’язок не виходив. Можливо, вплинув Даріо Срна”.

“Можу сказати впевнено, що Йовічевіч – зрадник, а Шахтар та його менеджмент – те саме визначення, яким я назвав Йовічевіча нещодавно у коментарях у Facebook”, – сказав почесний президент.

“Ситуацією у команді досконало володіє зараз лише одна людина – Андрій Русол. З 24 лютого всіма справами Дніпра-1 керує він. У тому числі й тимчасово виконує мої обов’язки. Команда проходить тренувальні збори та готується до старту в єврокубках”.

Читайте також: Серйозна розбудова Дніпра-1, втрати Шахтаря. Усі трансфери УПЛ

“Щодо тренера – ми шукаємо фахівця, який дасть результат одразу. Дніпро-1 має досягти успіху в Європі. Кандидати попереджено, що другого шансу у них може не бути”.

“Є пріоритетний варіант, всього їх 5, українці. Зараз тривають переговори. Думаю, найближчого тижня питання головного тренера в команді ми закриємо”, – заявив Береза.

Минулого тижня Шахтар оголосив про призначення Ігора Йовічевіча на посаду головного тренера команди. Угода з хорватським фахівцем розрахована на два роки.

У серпні дніпряни зіграють у плей-офф раунду Ліги Європи. Новий сезон в українському чемпіонаті орієнтовно стартує 23 серпня.