Бетіс і Севілья розписали нічию в неймовірному дербі з трьома вилученнями

Бетис — Севилья. Фото — Getty Images

Бетіс на своєму полі зіграв внічию з Севільєю (1:1) у севільському дербі в рамках 13-го туру чемпіонату Іспанії.

На 38-й хвилині Севілья залишилася у меншості – Гонсало Монтіель отримав пряму червону картку після перегляду відеоповтору. Через п’ять хвилин гості опинилися у ролі наздоганяючих – автогол на рахунку Хесуса Наваса.

У компенсований до першого тайму час суддя зрівняв склади команд – поле достроково залишив півзахисник Бетіса Набіль Фекір. На початку другої половини зустрічі червону картку отримав ще один гравець господарів поля – форвард Борха Іглесіас.

Севілья змогла відігратися ближче до кінця поєдинку завдяки влучному удару Неманьї Гуделя з-за меж штрафного майданчика.

Бетіс з 24 очками займає четверте місце у Прімері. Севілья залишила зону вильоту і піднялася на 17-ту позицію.

У наступному турі Бетіс 10 листопада на виїзді зустрінеться з Валенсією. Севілья на день раніше зіграє з Реалом Сосьєдад.