Бойко: Знав би, що отримаю травму, звичайно, зіграв би по-іншому

Денис Бойко, фото — https://fcdynamo.com/

Голкіпер Динамо Денис Бойко розповів про епізод, у якому отримав тяжку травму. Воротар киян також поділився очікуваними термінами відновлення.

“Зараз з цього приводу можна казати усе, що завгодно. Звісно, можна було. Якби я знав, що після приземлення я отримаю травму, звичайно, зіграв би по-іншому. Варіантів було багато: можна було і перевести м’яч через поперечину та заробити кутовий. Я намагався ловити м’яч, щоб зберегти його для команди, і мені це вдалося, але так судилося, що у тому епізоді отримав травму. Маємо те, що є зараз, потрібно рухатися далі, набиратися сил та відновлюватися. Зробити два кроки назад, щоб потім три – вперед”.

“Так, на другий тайм я вийшов, але, коли коліно почало наливатися, попросив заміну. В принципі, міг грати і далі, але оскільки рахунок був всього 1:0 на нашу користь, не став ризикувати командним результатом. Бо якби я у якомусь моменті не зміг допомогти хлопцям, це могло вплинути на результат”.

“Повноцінний відновлювальний період почнеться, напевне, через 2-3 тижня. Перший етап проходитиму у Барселоні, там, де й оперувався, під наглядом лікаря, який мене оперував, а також місцевих фізіотерапевтів та реабілітологів. А після того, як знімуть шви, розпочну повноцінний етап відновлення та реабілітації”.

“Усе це займе шість місяців. Лікарі розходяться в думках, називаючи термін від п’яти до семи місяців. Можна відновитися і за три місяці, але зв’язка повинна прирости, а це фізіологічний процес, який за свідченнями спеціалістів, потребує щонайменше шести місяців”.

Бойко травмувався у поєдинку 6-го туру УПЛ проти Руху (3:0). На консультації в Іспанії воротареві діагностували пошкодження хрестоподібної зв’язки.

Динамо посідає восьме місце в УПЛ. Наступний матч киян із Ворсклою заплановано на 23 жовтня.