Брата Погба взяли під варту та висунули звинувачення у здирництві — Ліга 1

Сімейна драма півзахисника Ювентуса отримала розвиток у суді.

Матіас Погба, Getty Images

Допоки центральний півзахисник туринського Ювентуса Поль Погба продовжує відновлення після важкої травми меніска та марить можливістю повернутись до повноцінних тренувань перед матчами національної збірної на прийдешньому чемпіонаті світу-2022 в Катарі, триває судовий розгляд справ відносно його старшого брата, Матіаса Погба. Його звинувачують у здирництві, викраденні людей та злочинній змові.

Цікаво, що саме Поль є одним із людей, який подали звернення до правоохоронних органів стосовно незаконослухняної поведінки свого родича з березня по липень 2022 року.

Напередодні відбулось чергове засідання в рамках розгляду цієї справи, за підсумками якого прокуратурі вдалось частково задовільнити власні бажання, і з п’яти потенційних винуватців віком від 27 до 36 років трьом було оголошено підозру, а ще дві особи було взято під варту.

Серед останніх був присутнім і Матіас Погба, якого звинуватили в здирництві,  організації кримінальної спілки та участі в злочинному об'єднанні з метою підготовки до злочину. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Адвокат Матіаса заявив, що він "не розуміє підстав цього рішення суду і буде добиватись, щоб його клієнта випустили з-під варти".

Нагадаємо, що раніше Матіас Погба утримував проти волі свого брата Поля разом з іншими особами, а також вимагав від нього 13 мільйонів євро, погрожуючи викриттями.

Джерело