Буковина розпрощалася з форвардом Палагнюком, найкращим бомбардиром клубу в незалежний період

Василь Палагнюк, фото bukfc.com

Буковина оголосила про відхід з клубу нападника Василя Палагнюка. Незважаючи на контракт, що діяв до 2025 року, сторони вирішили припинити співпрацю за взаємною згодою.

Палагнюку 33 роки. Він вперше зіграв за Буковину у сезоні 2013/14, повторно приєднався до чернівецького клубу у розіграші 2015/16, а третій його прихід датований літом 2019-го. За ці сім років Василь став легендою Буковини, вписавши своє ім’я в історію. Палагнюк – найкращий бомбардир команди в період незалежності з показником 68 голів у 153 матчах.

Досвідчений форвард розквіт у сезоні 2023/24, встановивши кілька бомбардирських рекордів. Ніхто не забив більше за нього голів (14) у Першій лізі, проте за додатковими показниками найкращим бомбардиром першості було визнано Дмитра Щербака з Полтави. Водночас Палагнюк став найкращим гравцем Буковини у другому колі за версією вболівальників.

Окрім команди із Чернівців, Василь протягом кар’єри виступав за алчевську Сталь, Кримтеплицю, вірменський Гандзасар, молдавську Дачію та Верес. У Буковині Палагнюк реанімував кар’єру п’ять років тому, після того, як півтора роки перебував поза професійним футболом.

Буковина за підсумками сезону посіла 11-те місце у Першій лізі, у весняний період ставши найкращою у Групі вибування.