Чайка у гостях розгромила Реал Фарму та інші результати 16-го туру Другої ліги

Фото — Реал Фарма

• 13 травня
  • Одеса

Центральний матч туру зіграли в Одесі. Зустрічалися п’ята та шоста команди, між якими було чотири очки різниці. Одесити в останніх п’яти матчах не виграють і набрали лише одне очко, а ось Чайка зараз в непоганій формі і продовжує боротьбу за друге місце.

На початку зустрічі гості більше контролювали м’яч.  Підопічні Пархоменка намагалися обережно зіграти у захисті і за можливістю вибігати в атаку. На 12-й хвилині підопічні Сихизіна відкрили рахунок. Музиченко наважився на удар з-за меж штрафної, а Литовченко підставив ногу і переправив м’яч у сітку – 0:1. Після забитого м’яча продовжували грати першим номером підопічні Сихихіна. Міг збільшувати перевагу гостей Литовченко, але він пробив прямо у голкіпера.

А що ж одесити? Вони знову розчаровували не змогли відігратися. За рахунок чого хотіли забивати господарі? Відповідь на це питання перший там не дав. Тим паче, перед перервою збільшили свою перевагу гості. Стародубець після удару з далекої відстані не втримав м’яч у руках, а Ндукве розстріляв ворота – 0:2.

Після перерви одесити додали в активності, але до гольових моментів справа не доходила. На 60-й хвилині небезпечно пробивав Шакун, але цього разу Стародубець зіграв уважно. На 68-й хвилині Гранчар пробив потужно, але у поперечину. На 72-й хвилині Вадим грубо зіграв майже в центрі поля й отримав другу жовту. На 89-й хвилині Дмитро Пуди шикарним ударом у дев’ятку довів рахунок до розгромного.

0:3 ‒ у підсумку, матч завершився перемогою гостей. Підопічні Сизихіна піднімаються на ситуативне друге місце.

Man of the Match: Олексій Литовченко (Чайка)

26-річний нападник був активним протягом години ігрового часу. Саме Олексій опинився у потрібному місці у потрібний час і відкрив рахунок у матчі. Захисникам проти Олексія було дуже непросто.

Реал Фарма (Одеса) – Чайка (Петропавлівська Борщагівка) ‒ 0:3
Голи:  Литовченко, 12, Ндукве, 36, Пуди, 89
Вилучення: Гранчар, 72 (повторне попередження)

Реал Фарма (стартовий склад): Стародубець, Попов, Ратушняк, Ладика, Дмитрієв, А.Лиховидов, К.Пархоменко, Вареник, М. Лиховидов, Кошкін, Барсуков. Запасні: Миргородський, Гранчар, Колесников, Марченко, Платунов, Фабер, Щербак. Головний тренер: Андрій Пархоменко.

Чайка (стартовий склад): Коломієць, Гуськов, Хохлов, Махонін, Музиченко, Пуди, Шакун, Вечурко, Ндукве, Кулакевич, Литовченко. Запасні: Майборода, Стеценко, Тищенко, Смітюх, Клименко, Вендел, Луценко, Дубілей ндел. Головний тренер: Сергій Сизихін.

• Одеса. Стадіон «Іван». 12:30
  • Арбітр: Павло Плєшко (Кременчук)