Чернігів обіграв Гірник-Спорт у перенесеному матчі другого туру

Горняк-Спорт, фото — gornyak-sport.com

У перенесеному матчі другого туру Першої ліги зустрічалися Гірник-Спорт та Чернігів. Нагадаємо, що гра мала відбутися ще тиждень тому, але вдруге була перенесена. Гості у цьому протистоянні не мали права втрачати очок, адже тоді б у них не залишилося шансів на топ-4.

Гра була перенесена на 12:30, але на жаль, через відсутність світла не було можливості організувати трансляцію.

Вже на десятій хвилині підопічні Валерія Чорного відкрили рахунок. М’яч у свій актив записав 23-річний захисник Мирослав Сердюк.

На жаль, вже на 17-й хвилині через травму змушений був залишити поле Андрій Лакеєнко. Замість нього у гру увійшов Анатолій Романченко, який минулого туру відзначився автоголом. Відігратися до перерви господарі не змогли.

Вже на першій хвилині другого тайму гості збільшили свою перевагу. Відзначився Валерій Ментей. Забитибодай м’яч престижу господарі не змогли. У підсумку, матч завершився перемогою Чернігова, який продовжує боротися за чемпіонський раунд.

Man of the match: Мирослав Сердюк (Чернігів)

23-річний захисник зіграв надійно у захисті і ефективно в атаці. Саме Мирослав відкрив рахунок у матчі і допоміг команді здобути надважливу перемогу.

Перша ліга. 2-й тур

Гірник-Спорт – Чернігів – 0:2
Голи: Мирослав Сердюк (10), Ментей (46)

Гірник-Спорт (стартовий склад): Коваленко – Шинкаренко, Цвіренко, Ніколишин, Малакі, Громенко, Сеницький, Підручний, Бодня, Посєвкін, Горбаченко. Запасні: Клімов, В. Шинкаренко, Сметанін, Сологуб, Подрезан, Шептіцький, Черниш, Хондак, Дворник, Емере. Тренер: Ігор Жабченко

Чернігів (стартовий склад):  Ширай – Лакеєнко, Галстян, Мирослав Сердюк, Шумило, Бибік, Мироненко, Койдан, Сираш, Ментей, Кулик. Запасні: Падун, Романченко, Рощинський, Макаренко, Школьний, Сердюк, Зенченко, Кривобороденко, Вересоцький Тренер: Валерій Чорний.