Чорноморець — Кривбас 0:1 Відео гола та огляд матчу 02.12.2022 — футбол України

Дивіться відео найкращих моментів матчу УПЛ, що відбувся 2 грудня 2022, 13:00.

ФК Кривбас

У перенесеному поєдинку сьомого туру української Прем'єр-ліги Кривбас у гостях здобув мінімальну перемогу над одеським Чорноморцем (1:0).

Єдиний та переможний гол був забитий наприкінці першого тайму, коли на першій доданій хвилині результативним ударом відзначився Тимур Стецьков.

Для Кривбасу це була четверта перемога в останніх п'яти матчах і для нього це була остання гра року. У Чорноморця попереду ще одна гра проти львівського руху.