Дебютний гол Созаха допоміг Кривбасу обіграти Металіст

Кривбасс — Металлист. Фото — upl.ua

Кривбас у Кривому Розі обіграв Металіст в матчі 28-го туру Української Прем’єр-ліги – 2:0.

Команда Юрія Вернидуба вийшла вперед перед перервою – Даніель Созах замкнув подачу Івана Дібанго. Це дебютний гол форварда збірної Нігеру за Кривбас.

В середині другого тайму Ріфет Капіч прицільним ударом збільшив перевагу криворіжців. Металіст пішов з поля без забитих м’ячів.

Зазначимо, що старт зустрічі був відкладений більш ніж на дві години через сильний дощ у Кривому Розі.

Кривбас з 38 очками посідає сьоме місце в УПЛ та зберігає математичні шанси на єврокубки. Металіст зазнав третьої поразки поспіль і йде у зоні вильоту.

У наступному турі 29 травня Кривбас зіграє проти Металіста 1925, а Металіст зустрінеться з Минаєм.