Дембеле в січні коштуватиме ПСЖ 100 млн євро — Ліга 1

Барселона непохитна в своїй позиції.

Усман Дембеле, Getty Images

Каталонська Барселона під час чергового трансферного вікна змушена зіштовхнутись із фінансовими обмеженнями та необхідністю продавати власних виконавців, проте її позиція щодо окремої групи гравців ще й досі залишається невизначеною.

Наприкінці минулого сезону "блаугранас" ледь зуміли втримати в себе французького нападника Усмана Дембеле, який мав певний відтинок часу для того, щоб залишити команду в статусі вільного агента, однак усе одного підписав нову угоду на два роки.

У чинному контракті 25-річного футболіста зазначена клаусула в 100 млн євро, якої буде дотримуватись Барса під час перемовин із будь-яким претендентом на гравця, уключно зі французьким Парі Сен-Жермен, про що повідомляє іспанська преса.

Однак у чемпіонів Ліги 1 є одна цікава опція, яка полягає в банальному вичікуванні завершення поточного сезону, після чого відступні за Дембеле знизяться рівно вдвічі.

Разом із тим, спостерігається невизначеність із боку головного тренера Хаві відносно потреби в одночасному перебуванні Усман та його конкурента за позицією, Рафіньї, у складі його команди.

У поточному сезоні Дембеле відіграв 22 матчі, забивши п’ять голів та віддавши сім гольових передач.

Джерело