Дикий: Робимо все для того, щоб створити єдиний пул і досягти централізації трансляцій

Евгений Дикий. Фото — ua-football.com

Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий розповів про тендер на експлуатацію медіа-прав усіх матчів чемпіонату України. За його словами, УПЛ чекає кілька заявок від претендентів.

“До тендеру УПЛ готувалася дуже ретельно і планувала провести його раніше, проте, як ви знаєте, початок повномасштабних воєнних дій застав нас якраз напередодні запланованого оголошення тендеру. Поки що ми не можемо коментувати інформацію про претендентів та учасників тендеру. Вона конфіденційна. До того ж ми приймаємо заявки до 27 липня – на той час немає сенсу говорити ні про що.

Чекаємо на кілька заявок. Спостерігається єдина загальна думка всіх учасників та самого УПЛ – тільки в централізації прав та створенні єдиного пулу є можливість якнайкраще реалізувати телетрансляції та отримати оптимальний прибуток.

З нашого боку, ми робимо все для того, щоб створити єдиний пул і домогтися централізації трансляцій. Сподіваємося, буде можливість організувати цей процес у кращому вигляді та дати можливість транслятору робити якісний та максимально повний продукт”, – розповів Дикий.

Попередні три сезони офіційними трансляторами матчів УПЛ були телеканали Футбол 1/2/3. Також поєдинки елітного дивізіону транслювали канали “1+1 media”.

Нагадаємо, президент донецького Шахтаря Рінат Ахметов заявив про вихід своєї інвестиційної компанії SCM із медійного бізнесу. Це рішення було ухвалене у зв’язку з дією закону про деолігархізацію.

Очікується, що старт наступного розіграшу українській Прем’єр-лізі відбудеться 23 серпня.