Дикий: Setanta відкрита до переговорів щодо пулу на новий сезон, але не всі клуби хочуть передавати права – ТаТоТаке

Евгений Дикий, УПЛ

Глава Української Прем’єр-ліги Євген Дикий розповів, що медіакомпанія Setanta Sports залишається відкритою до переговорів щодо трансляцій матчів УПЛ наступного сезону. Проте не всі клуби готові передавати права на свої матчі.

“Після ухвалення змін до Закону України всі права перейшли до футбольних клубів. П’ять клубів не передали їх до УПЛ, тому Setanta відкликала свою пропозицію, розуміючи, що немає пулу, на який вони орієнтувалися. Але компанія залишається відкритою до переговорів і готова підтвердити свою пропозицію , якщо всі права будуть в УПЛ.

“Але не всі клуби готові передавати телеправа. Деякі висловлювали зауваження щодо якості трансляцій. За моєю оцінкою, може бути менше восьми клубів, які готові розглядати це питання, але я можу помилятися”.

Цього сезону медіа-партнером УПЛ була Setanta Sports. Контракт із Прем’єр-лігою було розраховано на 3 роки. Відмовилися виконувати умови контракту п’ять клубів – Рух, Металіст, Динамо, Зоря та Дніпро-1. Матчі цих команд транслюються на каналах 1+1 Media.

Проте у квітні Setanta Sports заявила про припинення дії угоди з УПЛ. При цьому медіа-холдинг спробує домовитися з Лігою про трансляції матчів наступного сезону.

Прем’єр-ліга пропонує клубам створити власну платформу для трансляцій матчів. Другий варіант – продаж прав українським та/або іноземним медіа-холдингам.