Динамо не робило конкретних пропозицій щодо трансферів захисників Бейгера та Наде

Лукаш Бейгер, фото — Getty Images

Як стало відомо Sport Arena, київське Динамо не робило конкретних пропозицій щодо трансферів захисника Шльонська Лукаша Бейгера та захисника Сент-Етьєна Мікаеля Наде.

Щодо Бейгера, то цього 22-річного польського захисника в київський клуб запропонували агенти. Однак скаутів та аналітиків Динамо Лукаш не вразив, а з його сильних сторін відзначалася лише висока швидкість.

25-річний французький захисник Сент-Етьєна Мікаель Наде входив до сфери інтересів Динамо, але на певному етапі він дав зрозуміти, що його основний пріоритет – продовжити свій контракт з Сент-Етьєном, тому до конкретики від Динамо у цьому випадку справа не дійшла.

Динамо у це трансферне вікно вже орендувало колумбійського захисника Форталези Браяна Себальйоса, а також оформило переходи ще трьох українських півзахисників — Олександра Піхальонка, Валентина Рубчинського (обидва – з Дніпра-1) та Максима Брагару з Чорноморця.

Динамо за підсумками сезону 2023/24 посіло друге місце в УПЛ. Команда Олександра Шовковського зіграє із сербським Партизаном у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.