Динамо опублікувало заявку на сезон УПЛ. До списку був включений Вербич, який перейшов в Панатінаїкос (оновлено)

Фото — fcdynamo.com

Київське Динамо опублікувало заявку на сезон УПЛ 2022/23. До загальної заявки гравців, включаючи список “Б”, увійшли 50 футболістів.

За списком “А” заявлений словенець Беньямін Вербич, який наприкінці липня підписав трирічний контракт з Панатінаїкосом, а за списком “Б” – хавбек Вікентій Волошин, який орендований Олександрією.

fcdynamo.com

Оновлено: Динамо прибрало Вербича та Волошина із заявки на УПЛ-2022/23 на офіційному сайті клубу. На сайті УПЛ Беньямін та Вікентій залишаються у заявці біло-синіх.

Зазначимо, що за списком “Б” Динамо заявило воротаря Руслана Нещерета, захисників Антона Боля, Костянтина Вівчаренка та Іллю Забарного, півзахисників Антона Царенка та Олександра Яцика, а також форварда Владислава Ваната.

Заявка Динамо на УПЛ 2022/23

Воротарі: Георгій Бущан, Денис Бойко;

Захисники: Микита Бурда, Владислав Дубінчак, Олександр Караваєв, Томаш Кенджера, Микита Кравченко, Денис Попов, Олександр Сирота, Олександр Тимчик;

Півзахисники: Олександр Андрієвський, Віталій Буяльський, Денис Гармаш, Сергій Сидорчук, Віктор Циганков, Володимир Шепелєв, Микола Шапаренко;

Нападники: Денис Антюх, Артем Бєсєдін, Владислав Супряга.

Стартовий матч Динамо у новому сезоні УПЛ проти Інгульця перенесли на 16 листопада через участь киян у кваліфікації єврокубків. Сезон у Прем’єр-лізі для біло-синіх розпочнеться зустріччю проти СК Дніпро-1 28 серпня.