Динамо перемогло Люцерн у товариському матчі

фото — Динамо

Динамо провело черговий товариський матч на зборах у Швейцарії. Команда Мірчі Луческу перемогла Люцерн з рахунком 2:1.

На 16-й хвилині Віктор Циганков реалізував пенальті та вивів Динамо вперед. У середині першого тайму Беньямін Вербич забив другий м’яч киян.

Люцерн скоротив відставання у рахунку наприкінці зустрічі, проте відігратися швейцарська команда не змогла.

Раніше на зборі у Швейцарії Динамо перемогло Сьйон (1:0) і Сьйон-2 (6:1), зіграло внічию з Івердоном (1:1) та Янг Бойз (0:0), поступилося Лозанні (0:2). Наступний контрольний матч команда Луческу проведе 12 липня проти Ліона.

Динамо розпочне новий сезон 20 липня з номінально домашнього поєдинку кваліфікації Ліги чемпіонів проти Фенербахче, який відбудеться у польській Лодзі. Матч-відповідь відбудеться за тиждень, 27 липня, у Туреччині.