Динамо вирушило на тренувальний збір до Австрії

Динамо, фото — fcdynamo.com

Гравці та тренерський штаб Динамо вирушили на літній тренувальний збір, який проходитиме в Австрії.

Делегація киян виїхала автобусом із клубної бази. Футболісти приїдуть до Польщі, звідки вилетять із Жешува до Зальцбурга. Тренувальний збір команда Олександра Шовковського проводитиме у Тіролі.

Загалом в австрійському зборі візьмуть участь 29 футболістів. Гравці, які виступали на Євро-2024, приїдуть безпосередньо до Австрії.

Склад Динамо на тренувальному зборі

Воротарі: Бущан, Нещерет, Моргун, Ігнатенко.

Захисники: Попов, Сирота, Малиш, Себальос, Дубінчак, Тимчик, Біловар, Дячук, Вівчаренко.

Півзахисники: Андрієвський, Караваєв, Ярмоленко, Буяльський, Шепелєв, Волошин, Піхальонок, Бражко, Кабаєв, Царенко, Пашко, Діалло, Лонвейк, Шапаренко.

Нападники: Супряга, Ванат.

Зазначимо, що Максим Брагару, Микола Михайленко та Валентин Рубчинський у період збору будуть задіяні в олімпійській збірній України. В’ячеслав Суркіс, Тарас Михавко, Назар Балаба, Олексій Гусєв, Андрій Маткевич та Матвій Пономаренко перебуватимуть у розташуванні збірної України U-19.

На зборі в Австрії Динамо проведе кілька спарингів. Вже є домовленості з німецькими Падерборном та Шальке, а також із данським Брондбю. Кияни планують провести ще кілька контрольних матчів, суперники та точні дати будуть відомі пізніше.

Динамо за підсумками сезону 2023/24 посіло друге місце в УПЛ. Команда Олександра Шовковського зіграє із сербським Партизаном у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.