Динамо з дублем Беніто розгромило Унірю Деж у контрольному матчі

Динамо, фото — fcdynamo.com

Динамо розгромило Унірю Деж у спарингу на тренувальному зборі в Туреччині – 5:1.

Чотири м’ячі кияни провели у першому таймі. Протягом перших 13-ти хвилин дублем відзначився Беніто. Також у першій половині відзначилися Олександр Тимчик та Владислав Ванат.

У другому таймі команди обмінялися голами. У динамівців відзначився Владислав Супряга.

Перемога над румунською командою стала першою для підопічних Мірчі Луческу на зборі у Туреччині. Раніше біло-сині розгромно програли віденському Рапіду (0:4), поступилися Марібору (0:2) і зіграли внічию з Аустрією Лустенау (2:2).

Наступний контрольний поєдинок у Динамо заплановано на 6 лютого зі Шкендією. Також кияни проведуть контрольний матч із Сілексом 11 лютого та Пахтакором 14 лютого.

Підопічні Мірчі Луческу не пробилися до євровесни, вилетівши з групового раунду Ліги Європи. У турнірній таблиці УПЛ кияни посідають третю позицію. Свій наступний матч у рамках чемпіонату України команда проведе з Інгульцем, базовий день туру – 4 березня.