Динамо з голами Лонвейка та Брагару розгромило Інгулець у контрольному матчі

Динамо — Ингулец, fcdynamo.com

Динамо провело свій перший контрольний матч у рамках підготовки до сезону 2024/2025. На клубній навчально-тренувальній базі у Кончі-Заспі команда Олександра Шовковського розгромила новачка УПЛ Інгулець (4:0).

Рахунок було відкрито на 39-й хвилині – з передачі Назара Волошина відзначився новачок киян Максим Брагару, який перейшов в Динамо з Чорноморця цього міжсезоння. У дебюті другого тайму перевагу Динамо подвоїв юний Кирило Пашко, а за кілька хвилин він же взяв участь і в третьому забитому м’ячі – Пашко вивів на ударну позицію Лонвейка, який не залишив шансів кіперу Інгульця. Це перший гол для Джастіна за Динамо після повернення з оренди у Фортуні.

Точку в матчі поставив Денис Попов – центрбек Динамо забив після флангового навісу ще одного новачка біло-синіх Олександра Піхальонка.

Після етапу літніх тренувальних зборів на клубній базі Динамо вирушить до Австрії, де 10 липня біло-сині зіграють з німецьким Падерборном. Ще одним суперником буде Шальке: матч заплановано на 13 липня.

Також столичний клуб підтвердив контрольну гру проти Брондбю. Зустріч відбудеться 14 липня. Про інших суперників інформація з’явиться пізніше.

Динамо за підсумками сезону 2023/24 посіло друге місце в УПЛ. Команда Олександра Шовковського зіграє із сербським Партизаном у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.