Директор Оболоні: Навіщо грати у Першій лізі, якщо жодна з команд не зможе розраховувати на підвищення у класі?

Оболонь, fc.obolon.ua

Директор Оболоні Олександр Резніченко прокоментував рішення української Прем’єр-ліги не проводити перехідних матчів між елітним дивізіоном та Першою лігою цього року. Також функціонер висловився про формат УПЛ наступного сезону.

“Керівництво УПЛ сказало мені, що у новому сезоні братиме участь 16 клубів. Питання розширення формату не розглядається. Оболонь не брала участі в обговоренні даних моментів. Мені здається, що нас просто принизили у цій ситуації”, – сказав Резніченко.

“Ми зверталися до УПЛ із питанням про перехідні матчі. Крім того, клуб розробив два варіанти проведення чемпіонату з 18 команд і подав їх керівництву УПЛ та ПФЛ”.

“У наступному сезоні до вищої ліги планують повертатися Десна та Маріуполь. Вони займуть місця 15-ї та 16-ї команд у турнірній таблиці за підсумками найближчого чемпіонату. Навіщо тоді грати у ПФЛ, якщо жодна з команд не зможе розраховувати на підвищення у класі?”.

Футбольний сезон 2021/22 в Україні завершився достроково через вторгнення російських військ на територію країни. У підсумковій турнірній таблиці Першої ліги Оболонь посіла четверте місце і мала зіграти у перехідних матчах, проте стикові поєдинки вирішили не проводити.

Безпосередньо в УПЛ вийшли Металіст та Кривбас. Водночас, за Десною та Маріуполем забронювали місця в УПЛ, оскільки інфраструктура клубів постраждала через російські бомбардування.

Орієнтовно старт нового сезону в Україні призначено на серпень. Матчі УПЛ можуть відбуватися на території України та Польщі.