Директор Полтави: Каретник уже вийшов із російського громадянства. Він має український паспорт, і нічого спільного з росією він не має

Сергей Каретник, Анжи

Виконавчий директор СК Полтава Станіслав Майзус розповів, чому клуб вирішив підписати контракт із Сергієм Каретником, який останнім часом грав у росії.

«Варіант [з Каретником] виник дуже просто. До 24 лютого футболіст був у Польщі. Він там був на зборі зі своїм тодішнім клубом – Динамо (Владивосток). Повномасштабна війна застала футболіста вже в Україні».

«З чотирьох мільйонів українців, які працювали в Росії до початку повномасштабної війни, хтось вирішив залишитися в країні-агресорі, а хтось – повернувся на батьківщину і всіма силами допомагає Україні».

«Я дуже радий, що Сергій опинився серед тих, хто повернувся додому. Він після 24 лютого перебуває у Лубнах, звідки він родом, і нікуди не виїжджав із України. У нього на Полтавщині живуть близькі, і він просто не міг вчинити інакше в цей час».

«Ми добре знаємо Каретника, адже він грав раніше у нас, ще коли СК Полтава був аматорським клубом. Наш головний тренер чудово знає його можливості та потенціал. Каретник здатний посилити нашу команду. У його людських якостях ми теж не сумніваємося, бо 24 лютого кожен зробив собі вибір».

“Динамо (Владивосток) розірвало з ним контракт. Коли ми отримували його трансфер, то з боку росіян жодних проблем не було, та ми з ними не спілкувалися. Каретник до нас перейшов на права вільного агента».

«Так, Каретник має російський паспорт. Йому його зробили ще на початку кар’єри, в зовсім юному віці, щоб він не вважався в Росії легіонером. Наскільки мені відомо, Сергій уже вийшов із російського громадянства. На сьогоднішній день він громадянин України, має український паспорт, і нічого спільного з росією він не має».

Вчора Sport Arena повідомляла, що Полтава посилилася російським півзахисником Сергієм Каретником.

27-річний Каретник – вихованець академії київського Динамо, який має подвійне громадянство. У Росії Каретник виступав за Кубань, Анжі, Том і ряд інших клубів. Також на його рахунку 15 матчів у складі збірної України U-17.

Полтава виступає у Першій лізі України (група Б). Після п’яти турів полтавці посідають у турнірній таблиці шосте місце.