Директор Васта: Проходитимемо атестацію у Другу лігу під назвою Миколаїв 1920

Віце-президент та спортивний директор ФК Васт Антон Шиманець заявив, що найближчим часом клуб офіційно змінить назву на Миколаїв 1920 і проходитиме атестацію на Другу лігу або чемпіонат України серед аматорів.

“У нас було кілька варіантів розвитку подій. Думаю, зараз ми все дооформимо, як це має бути і як ми планували. На мені зареєстрована торгова марка, логотип та назва Васта. Зараз я це передам, а ми змінимо назву вже на Миколаїв-1920”.

“Ми займаємося дитячою школою з однойменною назвою. Ще три-чотири договори підпишемо з дитячими футбольними школами. Уже домовилися з жіночою командою. Хочемо підтримати дівчат формою, м’ячами та іншим інвентарем. Також продовжуватимемо вирішувати питання щодо інфраструктури та транспорту, щоб була база та клубний автобус”.

“Попрацюємо ще над залученням спонсорів та інвесторів, щоб стабілізувати фінансовий стан клубу. І далі проходитимемо атестацію у Другу лігу або аматорський чемпіонат. Вже під назвою Миколаїв-1920”, – сказав Шиманець.

Васт було офіційно виключено з розіграшу Другої ліги чемпіонату України-2023/24 за повторну неявку на матч протягом сезону.

Миколаївський клуб не приїхав на поєдинок із МФК Металург-2. Васт отримав технічну поразку, запорожцям зарахували перемогу з рахунком 3:0. Раніше Васт не прибув на матч четвертого туру Другої ліги зі Скалою 1911, за що аналогічно був покараний.

Нагадаємо, у день матчу з Металургом-2 керівництво Васта заявило про припинення виступів у чемпіонаті України. Як повідомляла Sport Arena, ПФЛ не отримувала документів від миколаївців про зняття, а запорізька команда та арбітри не були проінформовані про рішення Васта і чекали на початок зустрічі.

Васт посідав передостаннє місце у Другій лізі.