Директором УПЛ-ТВ може стати колишній шеф-продюсер ТК Футбол 1/2/3 Іван Гресько

Иван Гресько, facebook.com

Директором УПЛ-ТВ може стати колишній шеф-продюсер ТК Футбол 1/2/3 Іван Гресько.

Така пропозиція сьогодні прозвучала на зборах клубів УПЛ. Каналом для УПЛ-ТВ у разі призначення Гресько буде Футбол 4, а платформою для показу матчів чемпіонату України буде oll.tv.

За інформацією ТаТоТаке, “проти” можливого створення спільного ТВ-пулу для УПЛ виступили Дніпро-1, Динамо, Зоря та Верес. Зазначимо, що перші три клуби мають чинний контракт із платформою “1+1”.

Нагадаємо, Прем’єр-ліга пропонує клубам створити власну платформу для трансляцій матчів. Другий варіант вирішення питання трансляцій у новому сезоні – продаж прав українським та/або іноземним медіа-холдингам.

Минулого сезону медіа-партнером УПЛ була Setanta Sports. Контракт із Прем’єр-лігою було розраховано на 3 роки. Відмовилися виконувати умови контракту п’ять клубів – Рух, Металіст, Динамо, Зоря та Дніпро-1. Матчі цих команд транслюються на каналах 1+1 Media.

Проте у квітні Setanta Sports заявила про припинення дії угоди з УПЛ. При цьому медіа-холдинг спробує домовитися з Лігою про трансляції матчів наступного сезону.