Дніпро-1 не зумів обіграти Олександрію у перенесеному матчі першого туру

Днепр-1 — Александрия, фото — upl.ua

Дніпро-1 зіграв унічию з Олександрією у перенесеному матчі першого туру Української Прем’єр-ліги – 1:1.

Господарі відкрили рахунок у середині першого тайму. Артем Довбик реалізував пенальті, призначений за фол проти Олександра Назаренка.

Олександрія відігралася через чотири хвилини. Гол забив півзахисник Кирило Ковалець після пасу Сергія Рибалки.

Зазначимо, що після призначення пенальті між тренерськими штабами команд виник конфлікт. За його підсумком арбітр вилучив головного тренера Олександрії Руслана Ротаня та одного з помічників коуча Дніпра-1 Олександра Кучера.

Дніпро-1 набрав 58 очок. Команда Кучера втратила можливість зрівнятися із Шахтарем і відстає від лідера чемпіонату на два очки. Олександрія посідає п’яте місце, маючи 39 очок.

У наступному матчі Дніпро-1 зіграє із Минаєм 15 травня. Олександрія цього ж дня зустрінеться із Колосом.