Дніпро-1 – Олександрія пряма трансляція матчу

Артем Довбик (справа), фото — СК Днепр-1

23 листопада в Ужгороді на стадіоні Авангард у перенесеному матчі першого туру чемпіонату України Дніпро-1 зіграє з Олександрією. Початок матчу Дніпро-1 – Олександрія о 13:00. Пряма онлайн відеотрансляція перенесеного матчу першого туру чемпіонату України Дніпро-1 – Олександрія буде доступною.

У середу, 23 листопада, перенесений матч першого туру чемпіонату України Дніпро-1 – Олександрія онлайн відеотрансляцію можна переглянути телеканалі УНІАН. Медіагрупа 1+2, куди входить і телеканал УНІАН – офіційний транслятор матчів кількох клубів Української Прем’єр-ліги, зокрема Дніпро-1.

Також трансляція перенесеного матчу першого туру чемпіонату України Дніпро-1 – Олександрія буде доступна на Київстар ТБ, а також на YouTube-каналі FootballHub.

Пряма онлайн відео трансляція перенесеного матчу першого туру чемпіонату України Дніпро-1 – Олександрія буде доступною і на SportArena.

Олександрія трохи здала на фініші першої частини сезону, вигравши лише двічі в останніх чотирьох матчах чемпіонату (щоправда, і поступилися підопічні Гури Динамо та Зорі), але загалом команда дуже симпатична та бойова. Та й із Дніпром-1 у Олександрії позитивна статистика: три перемоги, нічия та поразка у п’яти зіграних матчах.