Дублі Гуцуляка та Довбика допомогли Дніпру-1 обіграти Львів у результативному матчі

Днепр-1 — Львов, фото — УПЛ

У матчі 20-го туру чемпіонату України Дніпро-1 впевнено переміг Львів з рахунком 5:2. Зустріч відбулася у Ужгороді на стадіоні Авангард.

Команда Олександра Кучера, здавалося, зняла всі питання про переможця матчу ще у першому таймі: дублем відзначився Олексій Гуцуляк, ще один гол забив Артем Довбик.

Після перерви Львів зумів скоротити відставання завдяки точному удару Ярослава Богунова, а наприкінці гри забив свій другий гол зусиллями Артема Мильченка. Але наприкінці матчу Дніпро-1 забив двічі: відзначилися Едуард Сарапій та Довбик.

Дніпро-1 набрав 45 очок і продовжує посідати друге місце у турнірній таблиці УПЛ, відставання від Шахтаря становить одне очок. Львів перебуває на останній позиції.

У наступному турі чемпіонату України Дніпро-1 зіграє проти Зорі, а Львів гратиме Шахтарем.

• Чемпіонат України, 20-й тур

Дніпро-1 – Львів – 5:2 (3:0)

Голи: Гуцуляк, 7, 44, Довбик, 41, 90+3, Сарапій, 84 – Богунов, 63, Мильченко, 81