Едмар став тренером юнацької команди Металіста 1925

Эдмар, metalist1925.com

Колишній гравець Металіста та збірної України Едмар увійшов до тренерського складу юнацької команди Металіста 1925. Екс-півзахисник також продовжить розвивати співпрацю харків’ян з дитячою футбольною школою іншого колишнього футболіста Металіста Клейтона Шав’єра.

“Я завжди хотів якось допомагати Україні в цій ситуації. Україна для мене все дала, тут відбулася моя кар’єра. Тому вважаю, що в цей час я маю підтримати український футбол. Знаю, вірю, що все буде добре і тому приїхав”, – сказав екс-півзахисник збірної.

“Ми знайшли спільну мову [зі школою Шав’єра]. У нас є проєкт, який ми хочемо реалізувати. Дай Боже, щоб він був довготривалим, щоб була реальна взаємодія між Бразилією та Україною. Щоб навіть звідси ми могли взяти українців, які можуть поїхати до Південної Америки та проявити себе і те ж саме навпаки.

Сподіваюсь, що з цим все буде гаразд. Будемо намагатися інтегрувати бразильців. І навпаки, якщо буде можливість, хтось з юнацької команди з українців може поїхати до Бразилії, щоб проявити себе. І те ж саме навпаки, хтось з бразильців може приїхати до України”.

Бразилець Едмар прийняв українське громадянство у 2011 році, одружившись з українкою. У його активі 15 матчів за національну збірну України (один гол).

В Україні Едмар виступав також за Таврію, Дніпро та Металіст 1925. У 2019 році став асистентом головного тренера Металіста 1925.

Команда Валерія Кривенцова набрала 5 очок і посідає 8-ме місце в УПЛ. У наступному матчі Металіст 1925 прийме Колос 30 вересня.