Експерти не вважають Жирону – фаворитом чемпіонських перегонів Ла Ліги, але віддають перевагу у боротьбі за друге місце

Бетис — Жирона. Фото — Getty Images

Жирона Артема Довбика та Віктора Циганкова не зуміла піти на невелику перерву лідером чемпіонату Іспанії. Втрачена перемога над Бетісом разом із драматичним виграшем Реала у Алавеса відтіснили найбільш українську команду Примери на друге місце. Жирона, набравши однакову кількість очок з Реалом, поступається Вершковим за додатковими показниками.

Читайте також: Жирона з голом Довбика не втримала виїзну перемогу над Бетісом

На думку аналітиків, Жирона – точно не лідер у боротьбі за перше місце. Але водночас головний претендент на срібло. Більше того, на думку експертів Opta, команда вже не випаде з ТОП-7, що стане найкращим результатом в історії клубу.

Дивіться також: Реал у меншості здобув перемогу над Алавесом і очолив Прімеру

Фаворитом чемпіонських перегонів Ла Ліги експерти вважають Реал, віддаючи на фініш мадридців на першому місці 91,8%. Шанс Жирони на перемогу в чемпіонаті Іспанії-2023/20024 оцінюється як 4,1%, Атлетіко – 2,2%, Барселони – 1,7%, Реала Сосьєдад – 0,1%. На думку аналітиків, лише ці чотири команди претендують на золото.

При цьому ймовірність того, що Жирона фінішує другою в чемпіонаті становить 40,7%. Прогноз на фініш Барселони на другому місці – 24,5%, Атлетіко – 23,1%, Реала Сосьєдад – 2,9%.

Читайте також: Жирона – найефективніший клуб ТОП-5 чемпіонатів Європи. Показники команди – майже аномалія

Шанс на те, що Жирона фінішує у ТОП-4, отримавши право зіграти у Лізі чемпіонів, становить 88,7%. При цьому експерти вважають, що команда Циганкова і Довбика цього сезону за будь-яких розкладів фінішує вище сьомого місця.

Читайте також: Жирона йде за чемпіонським графіком Барселони

Цікаво, що місяць тому шанси Жироне прогнозували фініш у топ-9, шанси на друге місце оцінювали у 8,2%, на місце у ТОП-4 – у 65,4%. А найімовірнішим результатом команди передбачали четверте чи п’яте місця.

Подивимося, що зміниться наприкінці січня.