Ельче – Атлетико пряма трансляція матчу MEGOGO

Атлетико — Кадис. Фото — Getty Images

У неділю, 14 травня, Атлетико в матчі 34 туру чемпіонату Іспанії зіграє з Ельче. Матч Ельче – Атлетико Мадрид пройде в Ельче, на стадіоні Мануель Мартінес Валеро. Початок матчу Ельче – Атлетико о 17:15. Sport Arena розповідає все, що треба знати про пряму онлайн відеотрансляцію матчу 34 туру чемпіонату Іспанії Ельче – Атлетико Мадрид.

Де дивитися Ельче – Атлетико онлайн відеотрансляцію у прямому ефірі

У неділю, 14 травня, матч 34 туру чемпіонату Іспанії Ельче – Атлетико Мадрид, пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу 34 туру чемпіонату Іспанії Ельче – Атлетико буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч 34 туру чемпіонату Іспанії Ельче – Атлетико Мадрид пряму онлайн відеотрансляцію можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Ельче вже придивляється до Сегунди, куди оформив «офіційний» виліт минулого туру. Атлетико, який виграв три останні матчі в чемпіонаті, хоче випередити своїх земляків з Реала, від яких поки що відстає на два очки. Атлетико виграв у Ельче шість останніх очних матчів, чотири останні – всуху.