Епіцентр поповнили 11 нових гравців

Эпицентр, facebook.com/fcdunaivtsiepicentr

Епіцентр поповнили 11 нових футболістів. Клуб, який тепер представлятиме Кам’янець-Подільський, продовжить роботу з комплектації складу.

Команду поповнили п’ять колишніх гравців Волині: захисники Владислав Крістін та Владислав Мороз, а також півзахисники Станіслав Крістін, Микола Миронюк та Олександр Чепелюк. З Мункача перейшли хавбеки Сергій Стень та Степан Григоращук. Також підписав угоду колишній захисник ВПК-Агро Дмитро Шевченко.

Склад Епіцентру поповнили також три форварди. Юрій Глущук перейшов із Олімпіка, Тарас Пучковський раніше представляв ЛНЗ. Ще один нападник, Руслан Буряк, взимку перейшов із Поділля до теофіопольської Іскри, але не зіграв у новому клубі жодного матчу через повномасштабне російське вторгнення.

“Всі ці гравці були на перегляді у нашій команді. Переглянули багатьох, вибір зупинили на деяких. Селекційну роботу не зупиняємо, під час третіх зборів продовжимо шукати посилення”, – сказав директор клубу Володимир Ігнатьєв.

На початку серпня у Кам’янці-Подільському відкрили оновлений після капітального ремонту стадіон ім. Г.А. Тонкочеєва. Повідомлялося, що на ньому проводитиме свої домашні матчі у новому сезоні ФК Епіцентр.

Епіцентр виступить у групі А Першої ліги у сезоні 2022/23. Старт чемпіонату країни у Першому дивізіоні заплановано на 27 серпня.