Епіцентр у результативному матчі переграє Діназ, Кремінь зіграв унічию з ЛНЗ та інші матчі 10-го туру Першої ліги

Фото — fc-lnz.com

28 жовтня

Група А

• Дунаївці

У матчі десятого туру Першої ліги зустрічалися Епіцентр та Діназ. Відзначимо, що Діназ на полях суперників виступає краще (7 очок), ніж вдома (2). Господарів влаштовувала лише перемога, адже після чотирьох провальних матчів їм не було куди відступати.

Проте у Діназа були свої плани на цю гру. На п’ятій хвилині гості відкрили рахунок.  Кос скинув м’яча на Богунова, а Ярослав влучно пробив у кут – 0:1. На 17-й хвилині небезпечно пробивав зі штрафного Стень, але блискуче зіграв Солдатенко. Відігратися господарі змогли на 45+2 хвилині. Шевченко навісив на Гірного і м’яч після удару Максиму з рикошетом від захисника залетів у ворота – 1:1.

Після перерви більше володіли м’ячем гості. На 53-й хвилині підопічні Головка знову вийшли уперед. Мораренко наважився на удар з-за меж штрафної і фортуна посміхнулася Станіславу – 1:2.

На 58-й хвилині міг зрівнювати рахунок Пучковський, але його удар парирував Солдатенко. Першим на добиванні опинився Гірний, але Максим пробив вище воріт.

Флангові атаки створювали великі проблеми захисту Діназа, але відсутність акцентованого завершального пасу не дозволяло Епіцентру довести свої атаки до логічного завершення.

На 75-й хвилині зі штрафного у ближній кут пробивав Кіріченко, але Чорнобай був до цього готовий. На 83-й хвилині дебютант Руслан Буряк метрів з 25-ти влучив у дев’ятку. Шалений дебют для нападника.

На 87-й хвилині Станіслав Кристін прострілив, а Гірний переправив м’яч у сітку – 3:2. Надзвичайно цікава кінцівка зустрічі.

У підсумку, матч завершився вольовою перемогою Епіцентра – 3:2. Цю перемогу вболівальники Епіцентра чекали шість турів.

Man of the match: Максим Гірний (Епіцентр)

Дубль нападника допоміг Епіцентру здобути важливу перемогу. Якщо Гірний і відзначається, то дублем.

Епіцентр (Кам’янець-Подільський) – Діназ (Вишгород) ‒ 3:2

Голи: Гірний, 45+2, 87, Буряк, 83 – Богунов, 5, Мораренко, 53

Епіцентр (стартовий склад): Чорнобай, В.Кристін, Мороз, Григоращук, Є.Шевченко, Глущук, Миронюк, Беженар, Стень, Пучковський, Гірний. Запасні: Жмурко, Буряк, Костенко, С.Кристін, Ничипоренко, Чепелюк, Горілий, Морозов, Жмуйда, Матус. Головний тренер: Сергій Нагорняк.

Діназ (стартовий склад): Солдатенко, Литвинов, Пєстрєцов, Волошин, Корешков, Чуквуемека, Вакуленко, Мораренко, Богунов, Куліш, Кос. Запасні: Клименко, Коржук, Білоус, Гарнага, Духота, Кириенко, Салабай, Старенький, В.Шевченко. Головний тренер: Олександр Головко.

14:00. Дунаївці. Стадіон “Колос”

Арбітр: Назарій Дьордь (Ужгород)

Група Б

• Кременчук

Весела команда Кремінь. У хорошому розумінні цього слова. Багато забиває і так само багато пропускає. Взяти, приміром, останній матч зі Скоруком – шість гоів на двох і нічия в підсумку. Інша річ – ЛНЗ. Більше двох м’ячів черкащани забивають лише на свята (три рази у дев’яти випадках), зате мають найнадійнішу в групі оборону (3 пропущених голи). Тож багатьох цікавило запитання: хто переможе – найкраща атака чи найкращий захист?

Черкасці досить швидко відкрили рахунок. Другий удар у ствір став результативним. Хамелюк отримав передачу перед карним майданчиком, навів приціл і вистрілив – від рук Єрмолова м’яч ударився в стійку і затрепотів у сітці – 0:1.

Такий розвиток, безперечно, вплинув на подальший хід гри. Гості віддали ініціативу супернику, діяли здебільшого на контратаках. У Самойленка побільшало роботи. В одному з моментів він здорово зреагував на різаний удар-передачу зі штрафного Азізова. Та й в інших епізодах діяв упевнено.

Завершився перший тайм ефектним (ножицями), проте неточним ударом Савіцького з меж карного майданчика.

У перерві обидва тренери зробили заміни, випустивши креативних гравців. Тим самим чітко дали зрозуміти, що атакою незадоволені. Адже крім, власне, голу, 100-відсоткових моментів у першій 45-хвилинці ні Кремінь, ні ЛНЗ не мали.

Подвоїти рахунок гості могли після помилки Єрмолова – той не втримав м’яч після подачі кутового, Тищенко бив на виконання, але скупчення гравців не дозволило м’ячу потрапати в ціль.

ЛНЗ не забив і одразу був за це покараний. Галата, джокер Романа Локтіонова, вдало замкнув простріл Вівдича з лівого флангу атаки – 1:1.

Ні одну, ні іншу команду нічия, схоже, не влаштовувала. Вони продовжували шукати найкоротші шляхи, що ведуть до успіху. Однак оборона взяла гору над атакою. У підсумку – нічия.

Кремінь не програє три матчі поспіль, ЛНЗ у останніх трьох турах виграв лише одного разу.

Man of the Match: Олександр Вівдич (Кремінь)

Виконав великий обсяг роботи, встигав і допомагати обороні, і в атакувальних діях, автор гольової передачі на Галату.

Кремінь (Кременчук) – ЛНЗ (Черкаси) – 1:1

Голи: Галата, 56 – Хамелюк, 12

Кремінь (стартовий склад): Єрмолов, Агапов, Сидоренко, Пилипенко, Азізов, Матвєєв, Панчишин, Фальковський, Савіцький, Бондар, Вівдич. Запасні: Музичка, Оксененко, Аркуша, Товкач, Кальчук, Молько, Куць, Галата, Жданович, Лісняк, П’ятибрат, Галоян. Головний тренер: Роман Локтіонов.

ЛНЗ (стартовий склад): Самойленко, Солдат, Швець, Тарасенко, Мігунов, Євдокимов, Копил, Тищенко, Ляшенко, Замуренко, Хамелюк. Запасні: Шеліхов, Полюлях, Нехтій, Галенко, Синьогуб, Долінський, Сторчоус, Савін. В.о. головного тренера: Олександр Ковпак.

13:00. Кременчук. Стадіон “Кремінь-Арена”

Арбітр: Ігор Сташук (Чернігів).