Favbet і Металіст розпочинають співпрацю

Favbet став офіційним спонсором харківського клубу на сезон-2022/2023. Компанія підтримує професійних спортсменів і аматорів, спонсорує команди в прем’єр-лігах і в регіональних чемпіонатах та є партнером низки українських футбольних клубів: Динамо, Колоса, Руха, Кривбаса, Миная, Оболоні, а відтепер і Металіста.

Головна мета співпраці – підтримка клубу під час війни, розвиток спорту, зважаючи на досвід Favbet.

«Металіст – бренд українського футболу та один із найпопулярніших клубів країни. Він має багату історію та величезну армію вболівальників, які завжди були, є та будуть поряд з командою. Харків – східний форпост України, а фанати Металіста одними із перших стали на захист нашої держави. Favbet і Металіст, крім звичних напрямків співробітництва, спільно працюватимуть, щоб наблизити нашу перемогу», – відзначили у Favbet.

«Футбольний клуб «Металіст» та компанію Favbet об‘єднує спільна велика мета — збереження й підтримка футболу на високому рівні в ці надскладні часи. На це спрямовані зусилля нашого клубу останні місяці і надихає те, що на цьому шляху ми маємо надійних партнерів. Співпраця допоможе забезпечити функціонування нашої академії, яка зараз базується в Чернівцях, та підтримку виступів «Металіста» в Прем‘єр-лізі, які, сподіваємось, подарують харків’янам і нашим вболівальникам позитивні емоції. Віримо, що спільна робота Металіста та Favbet буде ефективною», – сказав генеральний директор футбольного клубу «Металіст» Валерій Грига.

Першою спільною колаборацією компанії і клуба стане просування промо-активації “Прокачай авто для ЗСУ”.