ФК Хуст обіграв Кремінь-2 та всі інші матчі 4-го туру Другої ліги

Фото — ФК Хуст

Четвер, 22 вересня

• Кременчук

За домовленістю сторін четвертий тур почався дещо раніше за інші заплановані матчі поєдинком у Кременчуку. Обидві команди з гіркотою згадують минулий ігровий день: Кремінь-2 отримав три голи без відповіді в Новограді-Волинському, ФК Хуст зазнав першої за час виступів у ПФЛ поразки, у столиці програвши Рубікону (перемога господарів 3:1 у їхньому першому домашньому матчі в сезоні).

Суттєвою перевагою господарів була можливість задіяти в домашньому матчі трішки більше гравців із умовної обойми першої команди – цього разу були відсутні фланговий універсал Бондар і провідний півзахисник Молько, зате в строю були Жданович і П’ятибрат, а також нападник Кучеренко. Що ж стосується гостей, то досвідчений тренер Циткін провів перестановки після поразки в Києві, прибравши зі стартового складу Лесунова та Приходька, натомість випустивши Нечосова та Боднарука, який добре проявив себе після виходу на заміну в попередній грі.

Між тим, сам матч проходив у середньому темпі. Команда гостей, здалося, призвичаювалася до гри на штучному полі (зазвичай у західноукраїнських клубів із синтетикою виникають проблеми – до цих пір далеко не в усіх областях з’явилися сучасні повнорозмірні газони, на яких можна займатися клубам рівня профі). Тим не менш, саме ФК Хуст був ближчим до того, щоб відкрити рахунок. На 31-й хвилині після тривалої облоги воріт Оксененка м’яч відскочив до Вагіна і голкіперу довелося парирувати, а от Мердєєв із добивання пробив вище цілі. А перед самою перервою Нечосов відважився на сильний дальній удар – м’яч зав’яз у ногах своїх і чужих, до воріт навіть не докотившись.

На початку другого тайму, який затримався через затяжну повітряну тривогу більш як на півгодини, м’яч навіть побував у воротах гостей – але свисток прозвучав раніше. А от ФК Хуст забив за всіма правилами, причому, відзначився гравець, якого Циткін щойно випустив на заміну. Перший м’яч від воротаря в центрі поля розіграли брати Луціви, Василь тонким пасом запустив у прохід Фляшка. Михайло, не маючи змоги зрізати кут чи підібрати м’яча під праву ногу, прямо з лівої пробив у дальній кут – 0:1. До цього нападник всього раз вийшов на заміну, а тепер забив напрочуд важливий гол. Був би Фляшко взагалі молодець, якби в атаці два в два не пошкодував пасу на П.Луціва, натомість, він на 89-й хвилині став сам іти в завершення й шанс на другий гол було втрачено.

Треба сказати, що Кремінь-2 намагався відігратися – Леванідов зреагував на удар П’ятибрата, та й інші атакувальні гравці час від часу брали на себе ініціативу. Проте більший загальнокомандний досвід хустян зіграв свою роль, вони набрали 7 очок і в очікуванні матчів уїк-енду вийшли на друге місце. Кремінь-2 залишається з трьома очками сьомим – відразу три команди в кроковій доступності, проте дві з них зіграють між собою, так що на останнє місце резерв точно не опуститься.

Man of the Match: Михайло Фляшко (ФК Хуст)

Вдала заміна від Циткіна: Фляшко невдовзі після виходу на заміну забив вирішальний м’яч цього матчу, а також міг створити ще одне взяття воріт.

Кремінь-2 (Кременчук) – ФК Хуст – 0:1

Голи: Фляшко, 64

Кремінь-2 (стартовий склад): Оксененко, Товкач, Кур’янов, Д.П.Сидоренко, Ульянко, Гонтар, Жданович, П’ятибрат, Покась, Руднєв, Кучеренко. Запасні: Третяк, Неборак, Пігарєв, Горобець, Клепко, Курило, Лозенко, Вл.Пилипенко. Головний тренер: Юрій Чумак.

Хуст (стартовий склад): Леванідов, Мердєєв, Іванов, Романенко, Боднарук, Павлич, Вагін, Нечосов, П.Луців, В.Луців, Станкович. Запасні: Белименко, Мороз, Фляшко, Повхан, Приходько, Стрілець, Лесунов, М.Пилип. Головний тренер: Володимир Циткін.

• Кременчук. «Кремінь-Арена» імені Олега Бабаєва. 13:00
  • Арбітр: Павло Плешко (Кременчук)