ФК Васт допоможе відновити місто Ірпінь

Фото — Ф

Футбольний клуб Васт допоможе відновити Ірпінь, що у Київській області.

ФК Васт був створений у травні 2014 року. Саме тоді команда розпочала участь у чемпіонаті міста Миколаєва та стала переможцем змагань. У сезоні 21/22 Васт став володарями Кубка Миколаївської області та чемпіонами Одеської області. У 2021 році команда приймала участь у чемпіонаті аматорів, який було завершено достроково через початок повномасштабного вторгнення росії на територію України.

Весною 2022 року керівництво команди прийняло рішення зберегти колектив та не дивлячись на можливі труднощі, все ж розпочати сезон у Другій лізі. Рідне місто футбольного клубу – Миколаїв – під час війни став прифронтовим, як і сама Миколаївщина. Відзначимо, що більшість гравців Васта – вихованці миколаївського футболу, деякі з них мають у своєму активі не один сезон у складі МФК Миколаїв.

Через постійні обстріли та загрози окупантів щодо наступу на обласний центр Миколаївщини, футболісти не мали та не мають наразі змоги грати у рідному місті. Саме тому влітку було прийнято рішення переїхати до міста Ірпінь, що розташоване у Київській області.

У сезоні 2022/2023 ФК Васт дебютував на професійному рівні і тепер представляє два міста у чемпіонаті України: Миколаїв та Ірпінь. Це перший у історії українського футболу випадок, коли футбольний клуб представляє два міста у чемпіонаті України з футболу.

Керівництво клубу вирішило не залишатись осторонь проблем відновлення зруйнованої інфраструктури міста і долучитись до її відновлення і відбудови. Існує домовленість між керівниками клубу та міською владою Ірпеня про допомогу Ірпеню.

Благодійність ФК Васт продовжується – клуб відгукнувся на запрошення європейських професійних клубів та планує у грудні провести в Ірпені та закордоном серію благодійних матчів. Усі кошти, які будуть зібрані під час матчів, будуть перераховані на благодійний фонд відбудови Ірпеня.

Не залишається осторонь Васт і від проблем Миколаєва. Клуб допомагає рідному місту перерахунком коштів від продажу усіх онлайн-квитків на домашніх матчах у Другій лізі. Також проведені зустрічі з керівниками Асоціації футболу Миколаївської області, успіхом яких стало проведення навчально-тренувальних зборів для юних футболістів з міста закордоном.

ФК Васт — це про розвиток футболу, про можливість та шанс для тих, хто хоче стати частиною футбольної родини. Клуб завжди відкритий до партнерства та співпраці, для тих хто прагне розвивати, відновлювати і повертати мир, спокій та життя у кожне місто та Україну.

Україна протистоїть російському повномасштабному вторгненню вже 246-й день.