Фрідман: Дніпро-1 точно гратиме наступного сезону, не знаю, чому Максимов таке сказав

Днепр-1, фото — scdnipro1.com.ua

Комерційний директор СК Дніпро-1 В’ячеслав Фрідман спростував слова головного тренера Юрія Максимова про те, що клуб ризикує не продовжити виступи наступного сезону.

“СК Дніпро-1 точно гратиме в УПЛ у новому сезоні, а з Максимовим я не хочу вступати в публічну дискусію. Я не розумію, чому він це сказав. Минулого разу він казав, що 13 гравців покинуло команду, але це було не так”.

“Ми гроші за трансфер Довбика отримали відразу одним махом ще в липні минулого року. Говорити, що клуб живе тільки щоб отримати виплати, що залишилися, – відверта маячня. Ми вже отримали дозвіл від УЄФА на виступ наступного сезону, а атестацією в УПЛ займається Русол”.

“Мені нічого невідомо, скільки гравців хоче піти. Може, Максимов провів якесь соціальне опитування серед гравців, про яке ми не знаємо. Це все внутрішня кухня клубу. Наприкінці сезону сядемо і розмовлятимемо. Хто залишиться, кого продамо”.

“З Піхальонком та Гуцуляком розмовлятимемо наприкінці сезону. Якщо вони відмовляться продовжувати контракт, то ми їх продамо. Лідери не повинні йти безкоштовно. Динамо та Полісся? Поки що все на рівні чуток. Гуцуляком та Піхальонком цікавляться кілька українських клубів”.

“Ми не плануємо заздалегідь фінансування, тому що самі знаєте, в який час живемо. Йде війна! Можу сказати точно: Дніпро-1 гратиме наступного сезону”.

Раніше головний тренер Дніпра-1 Юрій Максимов висловив сумнів щодо найближчого майбутнього команди. Коуч розповів, що більшість гравців вже домовилися про перехід до інших клубів.

Команда Максимова посідає четверте місце в УПЛ, набравши 49 очок. В останньому турі Дніпро-1 зустрінеться із Чорноморцем 25 травня.