Фрідман: Можливо, зіграємо кваліфікацію єврокубків у Молдові – це логістично зручно

СК Днепр-1 — Верес. Фото — scdnipro1.com.ua

Комерційний директор СК Дніпро-1 В’ячеслав Фрідман розповів про найближчі збори команди, плани на кваліфікацію Ліги конференцій та завдання на сезон.

“Можливо збори будуть в Дніпрі, на базі. Тут є з ким грати, сюди приїжджають Олександрія, Ворскла, всі хто поряд. Можливо в Ужгороді, ми ще не прийняли рішення щодо зборів”.

“Де гратимемо кваліфікацію в єврокубках? Поки думаємо, можливо не в Кошице. Але точно ні Німеччина, ні Франція. Перебування команди в Кошице це недешева історія. Можливо, зіграємо в Молдові, це логістично зручно, чому б ні”.

“Поки рано говорити про якісь задачі. Ми будемо розмовляти з тренерським штабом щодо гравців, чиї контракти продовжувати, кого відпустити. В інших командах гравцям у яких закінчуються контракти дають таку саму зарплатню як в нас, комусь навіть меншу.”.

У 2023 році СК Дніпро-1 домашні матчі єврокубків грав у словацькому Кошице. Команда, яку тоді очолював Олександр Кучер, увійшла в історію, послідовно вилетівши з кваліфікації трьох єврокубкових турнірів – Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій.

Нагадаємо, Полісся також має намір готуватися до старту євросезону в Україні. При цьому житомирський клуб має намір домашні матчі (якщо їх буде більше за один) кваліфікації ЛК проводити в польському Плоцьку.

Раніше Фрідман визнавав, що влітку клуб можуть залишити деякі гравці, згадуючи зокрема Олександра Сватка, Олександра Філіппова (до обох, за нашою інформацією, виявляють інтерес Карпати), Олександра Піхальонка та Олексія Гуцуляка. Останній близький до переходу до вищезгаданого Полісся.

Дніпро-1 під керівництвом Юрія Максимова посів четверте місце в УПЛ завдяки виїзній перемозі над Чорноморцем (2:0) в останньому турі.