Галоян: Ще на рівні ДЮФЛУ Бражко, Забарний, Судаков швидко ухвалювали рішення, могли однією передачею змінити вектор розвитку атаки

Сімон Галоян проти Гірника-Спорт, фото facebook.com/fckremin

Півзахисник Кремня Сімон Галоян оформив дубль у переможному матчі проти Гірника-Спорт – дербі, що принесло перший виграш під керівництвом нового головного тренера. Не дивно, що саме хавбек кременчуцької команди став героєм 13-го туру Першої ліги.

Читайте також: Лівий берег розгромив Інгулець, Маріуполь переміг Чернігів. Усі матчі 13-го туру Першої ліги

– Наскільки важливим для вас є визнання найкращим гравцем туру у Перій лізі?

Безумовно, мені приємно перемогти у цій почесній номінації, але на першому місці результати команди. До цієї перемоги ми всі довго йшли і нарешті досягнули свого.

– Кремінь під керівництвом Климовського до цього туру ще не вигравав. Наскільки це тиснуло психологічно на команду?

Тренерський штаб насамперед акцентував увагу на грі команди. Ми прагнемо грати у комбінаційний футбол. Розуміли, що якщо рухатимемося в тому ж досі, то результат прийде. Нам було непросто, але вірили в те, що перемоги будуть.

Читайте також: Перша поразка Інгульця, у Карпат +11, новий лідер бомбардирських перегонів. Особистості та цифри 13-го туру першого етапу Першої ліги

– Які зміни можете відзначити у тренувальному процесі Климовського, якщо порівнювати з Локтіоновим?

– Безумовно, Ігорь Климовський вніс певні зміни у тренувальний процес. Також команда дещо перебудувалася тактично. Головне, що тренерський штаб сповідує сучасний футбол. З адаптацією до вимог нового тренера проблем не було. Всій команді подобається тренувальний процес Климовського.

– На чому акцентував увагу тренерський штаб перед грою з Гірником-Спорт? Налаштовувалися грати з позиції сили?

Розібрали всі сильні та слабкі сторони суперника. Розуміли, що якщо хочемо перемогти, то варто грати з позиції сили. Завжди намагаємося комбінувати, змушувати суперників помилятися. Задоволений, що вдалося скористатися помилками гостей і досягнули бажаного результату.

– На 15-й хвилині ви першим зреагували на рикошет після штрафного і впевнено переграли голкіпера. Поділіться своїми емоціями від дебютного голу у цьому сезоні.

Безумовно, мене переповнювали позитивні емоції. Завжди приємно забивати і допомагати команді. Розумів, що вся боротьба ще попереду і не варто розслаблятися.

– Відчували, що саме Кремінь веде гру і попри все зможете досягнути бажаний результат? Запас у грі був присутній?

Вірили у власні сили. Розуміли, що вся наша робота має нарешті принести результат. Виходили на другий тайм з бажанням забити якомога більше. Задоволений, що втілити у життя всі тренерські настанови. Рухаємося далі, адже попереду чимало важливих матчів.

Читайте також: Хома, І.Когут, Байдал, Савіцький, Шостак ‒ і не забуваймо героя туру! Вся збірна 13-го туру першого етапу Першої ліги

– Які зміни вніс тренерський штаб у перерві? Можливо, були якісь зауваження до вашої гри?

Важливо було не зупинятися на досягнутому, а навпаки, грати ще активніше в атаці. Виходили на другий тайм наче результат нічийний. Мали забивати якомога більше і не помилятися у захисті. Вважаю, що зіграли досить впевнено.

– На 74-й хвилині ви реалізували вихід один на один. Ви граєте більше на команду, а у цьому матчі забили відразу два голи. Напевно, одна із найкращих ваших ігор за останній час?

Дійсно, задоволений своєю грою. Нарешті зміг реалізувати свій потенціал, хоча розумію, що межі досконалості не існує. Щасливий, що зміг холоднокровно реалізувати вихід один на один і допоміг команді виграти. Сподіваюся, що таких матчів у моєму виконанні буде якомога більше.

– Пригадайте свої перші кроки у футболі. Хто був вашим першим тренером та чого від них навчилися?

Перші тренери навчили мене грати на команду, не бути егоїстом на полі. Багато працювали над технікою та тактикою. Вдячний Алієву Емілю Халіловичу та Ніколаєву Ігорю Васильовичу.

– У ДЮФЛУ ви грали проти Забарного, Ваната, Бражка, Вівчаренка та Судакова. Чим саме вирізнялися ці хлопці на фоні інших? Вже тоді розуміли, що у них шалена перспектива?

Вони мали можливість грати в найкращих академіях України. Ці футболісти швидко ухвалювали рішення, могли однією передачею змінити вектор розвитку атаки. Розумів, що у цих хлопців є потенціал, але не варто применшувати їхню роботу. Без щоденної праці результату неможливо досягнути.

– Чому на вашу думку не змогли заграти за «пивоварів»? 

–  На жаль, тренери першої команди не бачили мене в основному складі. Можливо, мені дещо не вистачило досвіду. Вирішив, що маю рухатися далі, щоб отримувати важливий ігровий час. Лише граючи можна прогресувати. Своїми рішеннями щодо кар’єри не шкодую.

– Першим голом у професіональному футболі відзначилися 18 вересня 2022 року саме у ворота Гірника-Спорт. Можете пригадати свої емоції?

Цей гол запам’ятаю на все життя. Емоції мене переповнювали, адже було дуже приємно нарешті відзначитися на професіональному рівні. Тривалий час йшов до цього, і моя робота нарешті принесла свій результат.

Герой 13-го туру першого етапу Першої ліги. Ілюстрація pfl.ua

БЛІЦ

  • Народився у Солнєчногорську
  • Вихованець – Зміна-Оболонь
  • Перші тренери – Алієв Еміль Халілович та Ніколаєв Ігор Васильович
  • Улюблений гравець – Генріх Мхітарян
  • Улюблений клуб – Барселона
  • Мета у футболі? Хочу пограти в Європі та виграти чемпіонат України у складі гранда українського футболу.