Гендиректор Вереса Назарук: Зараз у Вересі такий період, що «кульгають» результати команди і запитувати може вже клуб

Антон Назарук, фото — Верес

Гендиректор Вереса Антон Назарук розповів Sport Arena про результати команди, завдання на сезон та довіру до головного тренера Юрія Вірта.

«Так, спортивними результатами ми в клубі не надто задоволені. Місце у турнірній таблиці поки що не корелює з тими завданнями, які визначив президент та наглядова рада. Більше того, дивлячись на результати наших переслідувачів є загроза боротьби за виживання, що абсолютно неприпустимо».

«Втім, все у житті та футболі циклічно. Раніше Юрій Вірт справедливо дорікав, що результати команди перевищують роботу клубного менеджменту, що клуб «кульгає» організаційно. Так, ми всі працюємо, аналізуємо, виправляємо помилки, помиляємося знову, але так чи інакше рухаємось уперед. Зараз у Вересі такий період, що «кульгають» результати команди, хоча фінансування стабільне, стадіон є, автобус новий, тренувальні поля у Рівному збудували, база у процесі будівництва, тож питати за результат тепер може вже клуб. Це нормальний робочий процес».

«Станом на сьогодні є довіра до головного тренера. Ми віримо в те, що Вірт може не лише утримати команду в УПЛ, а й виконати завдання-мінімум, поставлене президентом – увійти до десятки. Головний тренер зациклив на собі всі рішення, пов’язані зі спортивною частиною, тож відповідальність на ньому. Вважаю, що це адекватно і справедливо, в цьому є рівновага прав та обов’язків усіх сторін процесу».

У домашньому матчі 18-го туру УПЛ Верес програв Дніпру-1 (0:1).

Верес із 18 очками йде на 12-му місці в УПЛ. У наступному турі підопічні Вірта 1 квітня приймуть Кривбас.