Герой 18 туру Другої ліги Борисенко: ФК Хуст має всі шанси підвищитися у класі

Влад Борисенко

ФК Хуст розгромив безпосереднього конкурента в боротьбі за медалі, а його новачок віддав дві результативні передачі та відіграв важливу роль у третій гольовій ситуації – це після його удару суперник зрізав м’яча в свої власні ворота. Звісно, наше жюрі ‒ сайт Sport Arena та ПФЛ ‒ не сумнівалося стосовно лауреата звітного туру.

Герой п’ятнадцятого туру Другої ліги Владислав Борисенко поділився враженнями від перемоги над Реал Фармою (4:0).

‒ Владиславе, наскільки несподіваним для вас стало визнання найкращого гравця туру?

‒ Не акцентую на цьому увагу. Звісно, мені дуже приємно, але важливіше ‒ це перемоги команди. Намагатимуся принести якомога більше користі Хусту у наступних матчах.

‒ Які очікування були від матчу з Реал Фармою? Одесити невдало розпочали сезон, але у них все ще були амбіції поборотися за друге стикове місце.

‒ Налаштовувалися на складну гру. Розуміли, що буде непросто, потрібно було досягати свого за рахунок швидкості. Хлопці говорили, що в першому колі була зовсім інша гра, то була інша Реал Фарма.

‒ Вже на початку зустрічі був помітний ваш переможний настрій. Впевненість у власних силах це те, в чому ви додали навесні?

‒ Важливо було з перших хвилинах пресингувати, тиснути на захист суперника. Знали, що одесити гратимуть від оборони, тому намагалися скривати їхній захист за рахунок флангів. Завдяки хорошій та дуже складній роботі на зборах нам зараз вдається ефективно грати першим номером. Приємно, що ці наші старання були не напрасні.

‒ На 32-й хвилині після вашої передачі Мердєєв ударом головою відкрив рахунок у матчі. Награна комбінація?

‒ Не можу сказати, що це награна комбінація. Ми намагаємося грати варіативно, постійно змінювати вектор своїх атак. Захисники завжди піднімаються ближче до нападників. Якщо чесно, то не знаю як там опинився Мердєєв і як я віддав з неробочої ноги.

‒ Ще до перерви з вашого асисту забив Станкович. Можете згадати цей епізод? Відчули, що вже не віддасте перемогу?

‒ Наша контратака завершилася логічним голом. Для мене 2:0 це не дуже гарний рахунок, адже у випадку пропущеного м’яча може з’явитися паніка. Мали забивати більше до перерви, але головне, що змогли досягнути бажаного результату.

‒ На чому акцентував увагу тренерський штаб у перерві?

‒ Важливо було не зупинятися на досягнутому, а продовжувати тиснути на захист суперників. Не звертали увагу на рахунок, а просто отримували задоволення від футболу. Нам було непросто, але намагалися ще більше атакувати.

‒ Вже на 46-й хвилині ви наважилися на удар, а м’яч від Ладики залетів у ворота. Засмутилися, що захисник суперника відібрав у вас забитий м’яч?

‒ Нападники завжди хочуть забивати, тому спочатку трохи засмутився. Проте, результативна дія для команди важливіша за особисті досягнення. Мої голи ще попереду.

‒ Погоджуєтеся, що особисто для вас це найкращий поки що матч у сезоні?

‒ Вважаю, що моя найкраща гра ще попереду. Зроблю все від себе залежне, щоб грати так само корисно і в наступних матчах.

‒ У яких компонентах особисто ви додали після зимової паузи? Хто вам допоміг у процесі професіонального зростання?

‒ В попередній команді не отримував ігрової практики, тому вирішив підписати контракт з Хустом. Тут я почав відчувати впевненість у власних силах. Ігровий тонус для мене дуже важливий. Зроблю все, щоб вийти на новий рівень разом з своєю командою. В кожного тренера брав щось корисне для себе. Ці знання мені зараз допомагають.

‒ Відчуваєте у собі спроможність поборотися за друге місце? За грою Хуст заслуговує на підвищення у класі.

‒ Всією командою прагнемо досягнути своєї мети. Вважаю, що у нас є всі шанси підвищитися у класі. Проте, ще потрібно дуже багато зусиль прикласти. Готові до того, що буде непросто, але ми віримо у власні сили.

‒ У наступному турі зіграєте проти Васта. Які очікування від цього протистояння?

‒ Вважаю, що гра буде складною. Прохідних суперників у Другій лізі немає. Ми не дивимося на суперника, а намагаємося завжди грати у свій футбол. Нехай вони думають як ми граємо і як нам протидіяти. Слава Україні! Слава ЗСУ!